Strona główna » Wakacyjna przygoda z Centrum Żeglarskim – ruszają zapisy!

Wakacyjna przygoda z Centrum Żeglarskim – ruszają zapisy!

by ZOZŻ

BTSR 2015Przed nami piękny wiosenny czas. Niedługo zacznie robić się coraz cieplej, więc warto już zaplanować swój wakacyjny wypoczynek. Pomocną dłoń, ze swoją ofertą letnich półkolonii podaje nam szczecińskie Centrum Żeglarskie, które zaraz po świętach w najbliższą środę – 4 kwietnia – uruchomi rekrutację. Zgłosić może się każdy!

Podczas tegorocznych wakacji, na najmłodszych pasjonatów żeglarskich przygód, będzie przygotowanych 180 miejsc na sześciu pięciodniowych turnusach. Terminy, oraz szczegółowa oferta i cennik znajdują się na stronie internetowej www.centrumzeglarskie.pl >zakładka > oferta.

Tak jak w poprzednich latach w Centrum Żeglarskim na dzieci od 7 roku życia, będzie czekać świetna zabawa oraz nauka żeglowania i sportów wodnych. Każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił na kajaku, Optimiście, jachcie żaglowym, czy rozpocząć naukę windsurfingu. Dzięki temu każdy zazna prawdziwej żeglarskiej przygody!

W tym roku nowością, będzie kurs wakacyjny dla młodzieży powyżej 14 roku życia, na patent żeglarza jachtowego, oraz obóz stacjonarny dla dzieci szkolących się na łódce typu Optimist. W rekrutacji internetowej dostępne są również inne wiosenne i wakacyjne aktywności nie tylko dla najmłodszych (rejsy, kursy motorowodne, kursy na patent żeglarza jachtowego, szkolenia manewrowe i obozy).

Nie ma aktywnego wypoczynku nad wodą bez nauki zasad bezpieczeństwa. Dlatego, doświadczona kadra wychowawców każdego dnia, będzie przypominać dzieciom i młodzieży jak zdrowo i bezpiecznie wypoczywać nad wodą. Na uczestników czekać będzie szereg atrakcji, a każdy świeżo upieczony młody żeglarz otrzyma pamiątkowy dyplom.

Zapisy na półkolonie rozpoczną się w środę, 4 kwietnia, o godz. 9.00. Liczba miejsc jest ograniczona. O tym kto znajdzie się na liście uczestników, będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Rekrutacja na poszczególne turnusy odbędzie się drogą internetową. By wziąć w niej udział należy odwiedzić stronę www.centrumzeglarskie.pl > zakładka Rejsy i wypoczynki > przycisk e-rekrutacja (bezpośredni link: www.cz.erk24.pl/edziekanat). Do udziału w procesie rekrutacji niezbędna jest wcześniejsza rejestracja i logowanie w systemie.

Po wyczerpaniu wolnych miejsc, zainteresowani rodzice telefonicznie będą mogli zapisać dzieci i młodzież na listę rezerwową. W tym celu konieczny będzie kontakt z Centrum Żeglarskim pod numerem telefonu 91 460 08 44 wew. 14.

AHOJ MŁODZI ŻEGLARZE!

Mateusz Lipka
rzecznik prasowy
Centrum Żeglarskie

Powiązane artykuły