Strona główna » Magazyn „Wiatr” nr 4/2018 Konkurs – rejs na „F. Chopinie”!

Magazyn „Wiatr” nr 4/2018 Konkurs – rejs na „F. Chopinie”!

by ZOZŻ

Marek Słodownik o jachcie „Polska100” (konstrukcja, historia, sukcesy i koszty). Dobrochna Nowak o finansach i budowaniu marki zespołu Zew Oceanu. Arek Rejs o jachcie spacerowym SunCamper 35 (światowa premiera targów Wiatr i Woda). Andrzej Minkiewicz o konkursie amatorskich filmów żeglarskich (wygraj rejs żaglowcem „Fryderyk Chopin”). Paweł Ryżewski o farbach podkładowych – poradnik dla armatorów remontujących kadłuby z laminatów, drewna i stali. Mariusz Bartosik o festiwalu Kopyść i 30. urodzinach zespołu Mietek Folk (miłośników szant zapraszamy do Białegostoku).

Co jeszcze na łamach? „Copernicus” prawie gotowy do wyścigu The Legends Race. Pacyfik i Horn – najtrudniejszy etap Volvo Ocean Race. Wiatr i Woda – udany powrót targów do centrum stolicy. Finał plebiscytu Żeglarz Roku 2017 Magazynu „Wiatr” (laureatka Joanna Pajkowska zapowiada samotny rejs dookoła świata). Ślizgowa łódź nie do poznania, czyli Bayliner VR5 z silnikiem elektrycznym Torqeedo. Pierwszy test łodzi Parker 850 Voyager, czyli jazda przez zatokę z prędkością 42 węzłów. Sztorm w Decathlonie, czyli akcja „Rozwiń żagle” na początek sezonu i prezentacja nowego sztormiaka marki Tribord – Ocean 900.

W dodatku ubezpieczeniowym przedstawiamy załogę firmy Pantaenius Polska. Piszemy o ubezpieczeniach dla armatorów, skipperów i załóg czarterowych. Podpowiadamy jak bezpiecznie kupić jacht używany i gdzie znaleźć wzór umowy kupna/sprzedaży przygotowany i sprawdzony przez prawnika. Na łamach znajdziecie też zapowiedzi ciekawych imprez: Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta i Regat Unity Line. Zapraszamy!

POBIERZ APLIKACJĘ WIATR. Na komputerach dostępne są pliki PDF. Natomiast na tabletach i smartfonach szukajcie darmowej aplikacji WIATR w App Store i Google Play, by czytać mobilne wydania „Wiatru” zawierające filmy i galerie zdjęć. Magazyn „Wiatr” zawsze pobieramy za darmo i bez logowania: z aplikacji, ze strony www.wiatr.pl oraz z Facebooka. Pismo można udostępniać na portalach społecznościowych, wysyłać e-mailem, wiadomością SMS lub przez aplikację Messenger.

ARCHIWUM – WSZYSTKIE WYDANIA „WIATRU” ZA DARMO:
ARCHIWUM: http://magazynwiatr.pl/archiwum/

Powiązane artykuły