Strona główna » System Sportu Młodzieżowego – podział punktów ważny komunikat

System Sportu Młodzieżowego – podział punktów ważny komunikat

by ZOZŻ

pzz glowna 0dd5a2bf 855x590Polski Związek Żeglarski informuje, że zgodnie z Regulaminem Współzawodnictwa Sportowego Młodzieży Uzdolnionej Część A pkt. 4.10 Podziału punktów dokonuje Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu na pisemny wniosek pzs.

Zainteresowane podziałem punktów kluby, przesyłają pismo do pzs w terminie i formie określonej przez właściwy pzs. Polskie związki sportowe przesyłają niezwłocznie, a najpóźniej w terminie do dnia 31 października danego roku (decyduje data stempla pocztowego) zbiorcze zestawienie propozycji podziału punktów, do Zespołu.

Wnioski złożone po upływie ww. terminów, niezgodne z obowiązującą procedurą, nie będą uwzględniane. Wobec powyższego na wnioski czekamy do 29 października br. Prosimy o przesyłanie wniosków na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pocztą tradycyjną na adres Związku z informacją mailową, że taki wniosek został wysłany.

Źródło PZŻ www.pya.org.pl

Powiązane artykuły