Strona główna » Teraz bliżej – w Poznaniu…Kolejne szkolenie sędziów PZŻ

Teraz bliżej – w Poznaniu…Kolejne szkolenie sędziów PZŻ

by ZOZŻ

Laser CZ 7Po odbywającej się właśnie – w dniach 18-20 stycznia br. – naradzie szkoleniowej PZŻ w Bydgoszczy – (więcej na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – o czym już pisałem), teraz Kolegium Sędziów PZŻ i Wielkopolski OZŻ serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na kolejne w tym roku szkolenie sędziowskie, które odbędzie się w sobotę 2 lutego 2019 w Poznaniu, w trakcie targów Boatex

Program poznańskiego szkolenia to: omówienie najciekawszych przypadków z panelu ‘Q&A World Sailing’, interesujących sytuacji protestowych z zeszłego sezonu, oraz najnowszej wersji Załącznika Q PRŻ – ‘Bezpośrednie sędziowanie wyścigu floty’. Będzie też możliwość zadania pytań odnośnie incydentów na wodzie, w kontekście zastosowania Przepisów Regatowych Żeglarstwa. Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać zgłoszenie za pomocą poniższego formularza, nie później niż do piątku 25 stycznia.

Formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/fYJ4Ok0cVsUA1kVT2 Wszelkie pytania odnośnie szkolenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szkolenie będzie się odbywało w sali 1A w pawilonie 7 w godzinach 11.00 – 15.00. Szczegółowe informacje odnośnie wstępu na targi oraz mapkę – jak trafić na szkolenie – uczestnicy otrzymają mailem, po dokonaniu zgłoszenia.
Organizatorzy serdecznie zachęcają do udziału!

PS: No i do Poznania bliżej ze Szczecina, niż do Bydgoszczy (WS).

Powiązane artykuły