Strona główna » BALTIC POLONEZ CUP RACE 2019 !!! Ruszyły zgłoszenia do Jubileuszowej XX edycji!

BALTIC POLONEZ CUP RACE 2019 !!! Ruszyły zgłoszenia do Jubileuszowej XX edycji!

by ZOZŻ

regatyOtworzyliśmy zgłoszenia do Jubileuszowej XX edycji bałtyckich regat BALTIC POLONEZ CUP RACE 2019, które odbędą się w dniach 10 i 12 sierpnia w Szczecinie i Świnoujściu (wyścigi krótkie i średnie), i 13-16 sierpnia na Bałtyku (wyścig długi). Zapraszamy do uczestnictwa i kibicowania.

Jeszcze ogólne informacje i załączniki – do pobrania:
HARMONOGRAM KLIKNIJ
KOMUNIKATY KLIKNIJ
DOKUMENTY DO POBRANIA

Uczestnicy mogą wystartować w dowolnie wybranych wyścigach: (Prestart Pyromagic, Świnoujście Cup, Polonez Cup). Wyniki wszystkich wyścigów wliczane będą do punktacji IV Mistrzostw Żeglarzy Samotników i Załóg Dwuosobowych Fundacji Sailportal.pl. Do wyścigów krótkich i średnich można zgłosić się do dnia wyścigu, natomiast zgłoszenia do wyścigu długiego już ruszyły – od 1 marca – i zostaną zamknięte pod koniec lipca br. Do wyścigu długiego, na trasie Świnoujście – Christianso-Świnoujście, ograniczono liczbę startujących do max. 25 jachtów!
Życzymy sukcesów wszystkim uczestnikom w Jubileuszowej XX edycji Baltic Polonez Cup Race 2019! Poszukujemy partnerów!!!
Z żeglarskimi pozdrowieniami Krzysztof Krygier Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zdjęcie: Wiesław Seidler

Powiązane artykuły