Home Aktualności BALTIC POLONEZ CUP RACE 2019 !!! Ruszyły zgłoszenia do Jubileuszowej XX edycji!

BALTIC POLONEZ CUP RACE 2019 !!! Ruszyły zgłoszenia do Jubileuszowej XX edycji!

Autor: ZOZŻ

regatyOtworzyliśmy zgłoszenia do Jubileuszowej XX edycji bałtyckich regat BALTIC POLONEZ CUP RACE 2019, które odbędą się w dniach 10 i 12 sierpnia w Szczecinie i Świnoujściu (wyścigi krótkie i średnie), i 13-16 sierpnia na Bałtyku (wyścig długi). Zapraszamy do uczestnictwa i kibicowania.

Jeszcze ogólne informacje i załączniki – do pobrania:
HARMONOGRAM KLIKNIJ
KOMUNIKATY KLIKNIJ
DOKUMENTY DO POBRANIA

Uczestnicy mogą wystartować w dowolnie wybranych wyścigach: (Prestart Pyromagic, Świnoujście Cup, Polonez Cup). Wyniki wszystkich wyścigów wliczane będą do punktacji IV Mistrzostw Żeglarzy Samotników i Załóg Dwuosobowych Fundacji Sailportal.pl. Do wyścigów krótkich i średnich można zgłosić się do dnia wyścigu, natomiast zgłoszenia do wyścigu długiego już ruszyły – od 1 marca – i zostaną zamknięte pod koniec lipca br. Do wyścigu długiego, na trasie Świnoujście – Christianso-Świnoujście, ograniczono liczbę startujących do max. 25 jachtów!
Życzymy sukcesów wszystkim uczestnikom w Jubileuszowej XX edycji Baltic Polonez Cup Race 2019! Poszukujemy partnerów!!!
Z żeglarskimi pozdrowieniami Krzysztof Krygier Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zdjęcie: Wiesław Seidler

Related Articles

0 Comments

No Comment.