Strona główna » Fajerwerki i żagle na Odrze! Już za miesiąc Pyromagic i Polonez Cup 2019!

Fajerwerki i żagle na Odrze! Już za miesiąc Pyromagic i Polonez Cup 2019!

by ZOZŻ

Pyromagic 2018 (2)Największy festiwal fajerwerków zbliża się wielkimi krokami – do Szczecina przyjadą ekipy z Czech, Francji i Malezji, i zaprezentują nam najlepsze pokazy sztucznych ogni. Także XX edycja Baltic Polonez Cup to kolejny element towarzyszący festiwalowi Pyromagic. Wszystko to w Szczecinie, równo za miesiąc, 9 i 10 sierpnia 2019! (czytaj więcej).

To będzie już XII. edycja Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych Pyromagic. Równo za miesiąc, 9 i 10 sierpnia, nad Szczecinem rozbłysną setki kolorowych fajerwerków. Oprócz tego organizatorzy zapewnią mnóstwo atrakcji w ciągu dnia. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie akrobacji na wodzie, zawodów sportowych, kolorowego święta Holi, regat samotników i załóg dwuosobowych, i oczywiście świetnych wieczornych koncertów na głównej scenie. Podczas tegorocznej edycji Pyromagic będziemy mogli zobaczyć efektowne show w wykonaniu ekip z Czech, Francji i Malezji. Na zakończenie swój pokaz zaprezentuje organizator techniczny festiwalu, firma Surex.

XX edycja Regat Prestart Baltic Polonez Cup 2019 to także kolejny element towarzyszący festiwalowi Pyromagic. Polonez Cup Race to zawody skupiające najlepszych żeglarzy samotników i załogi dwuosobowe z Polski i zagranicy. Zawodnicy wypływają w samotne rejsy na trasę Świnoujście – Christiansø – Świnoujście i walczą „o Puchar Poloneza” w długim wyścigu non stop. W Szczecinie podczas festiwalu Pyromagic organizowane są krótkie starty na Odrze wzdłuż Wałów Chrobrego. Oprócz tego 10 sierpnia o godz. 16.00 w Starej Rzeźni odbędą się darmowe pokazy filmów żeglarskich.
Więcej informacji na temat wydarzeń znajdziemy na www.fajerwerki.szczecin.eu oraz na wydarzeniu na Facebooku – XII Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni Pyromagic 2019.
Zapraszają wszystkich – Celina Wołosz ŻSTW, i Krzysztof Krygier – Organizator Polonez Cup

Powiązane artykuły