Strona główna » 55. ERT – 20-28 lipca 2019!!! Z Trzebieży do Trzebieży, po Zalewie Szczecińskim i Bałtyku!

55. ERT – 20-28 lipca 2019!!! Z Trzebieży do Trzebieży, po Zalewie Szczecińskim i Bałtyku!

by ZOZŻ

3 regaty 2017To już od najbliższego piątku 19 lipca do niedzieli 28 lipca, na tradycyjnej okrężnej trasie z Trzebieży do Trzebieży, pomiędzy marinami Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego, odbędzie się największa żeglarska impreza ZOZŻ, czyli już 55. Etapowe Regaty Turystyczne, organizowana przy współudziale Władz Miast i Gmin: Polic, Świnoujścia, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Nowego Warpna , Trzebieży, Stepnicy oraz Szczecina.

Spotkanie i akredytacja uczestników w Trzebieży, już w piątek od godz. 18.00, i w sobotę rano, następnie o godz. 11.00 ceremonia otwarcia 55. ERT, a potem o godz. 14.00 start do
I. etapu i Wyścigu o Puchar Prezesa ZOZŻ. Dalej podczas tygodniowej regatowej i towarzysko-rodzinnej żeglugi, podzielonej na osiem etapów, uczestnicy pokonają trasę z Trzebieży przez Świnoujście, Dziwnów, Kamień Pomorski, Wolin, Nowe Warpno i Stepnicę, z powrotem do Trzebieży. Tam w niedzielę 28 lipca, o godz. 11.00, odbędzie się ceremonia zamknięcia regat, i wręczenie licznych końcowych pucharów, nagród i upominków… (szczegóły na stronie ZOZŻ).
Pozdrawiamy serdecznie, życząc miłego odpoczynku i wspaniałych wrażeń z trasy i z portów 55. ERT…

Marzena Siluk Kier. Biura ZOZŻ

Iza Kidacka Sędzia Główny Komandor Regat UKF 77 tel. 789-221-960
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zdjęcie: Wiesław Seidler

 

 

Powiązane artykuły