Strona główna » Mikołajkowe koncerty z Centrum Żeglarskim

Mikołajkowe koncerty z Centrum Żeglarskim

by ZOZŻ

1 CŻZapraszamy żeglarzy na muzyczne mikołajki. Centrum Żeglarskie organizuje 7 grudnia 2019 dwa bezpłatne koncerty, na które wejściówki można odebrać już od 20 listopada, m.in. w Centrum Informacji Turystycznej. Muzyczne mikołajki umili nam zespół Zejman & Garkumpel. Na pierwszą dawkę muzycznych uniesień zapraszamy w sobotę 7 grudnia o 12.00 do świetlicy CŻ. Drugi koncert odbędzie się o 17:00 w Pałacu pod Globusem, w Sali Teatralnej. Na to wydarzenie mamy przygotowane 100 bezpłatnych biletów

Każdy, kto chciałby wziąć udział w popołudniowym koncercie w Pałacu pod Globusem, może odebrać wejściówkę. Darmowe bilety będą dostępne od 20 listopada w Centrum Żeglarskim, Radiu Szczecin oraz w Informacji Turystycznej przy Alei Kwiatowej. Zespół Zejman & Garkumpel zalicza się do czołówki polskich wykonawców spod znaku marzeń, wiatru i przygody. Swoją pozycję zawdzięcza nie tylko świetnym kompozycjom i mistrzowskim aranżacjom, ale i niesamowitej energii, która emanuje ze sceny podczas każdego koncertu. Występy Zejmana to zawsze wyjątkowe wydarzenie, masa dobrej zabawy i miłe wspomnienia.
Zejman & Garkumpel tworzy nie tylko muzykę dla dorosłych, ale ma na swoim koncie także serię płyt z piosenkami dla dzieci, oraz osiem muzycznych spektakli dedykowanych najmłodszym amatorom wody i piosenki żeglarskiej. W 2007 roku na kinowe ekrany wszedł pełnometrażowy, animowany film dla dzieci, pt. „Wielka wędrówka”, z muzyką w wykonaniu Zejmana, a skomponowaną przez członków zespołu: Tadeusza Melona i Zbyszka Murawskiego. Zespół Zejman & Garkumpel tworzą: Mirek Koval Kowalewski (wokal, gitara), Zbyszek Murawski (gitara, wokal), Monika Szulińska (instrumenty perkusyjne), Adam Rakowski (gitara basowa), Tadeusz Melon (instrumenty smyczkowe), i Marcin Lemiszewski (perkusja). Gościnnie występują z Zejmanem: znakomity akordeonista Jacek Michalak oraz basista Jacek Szuliński.

Zapraszam i pozdrawiam Celina Wołosz rzecznik prasowy 517 423 577 Centrum Żeglarskie

Powiązane artykuły