Home Aktualności Zmiana przy sterze. Tomasz Chamera nowym przewodniczącym Rady Fundacji Port Jachtowy Trzebież

Zmiana przy sterze. Tomasz Chamera nowym przewodniczącym Rady Fundacji Port Jachtowy Trzebież

Autor: ZOZŻ

T. Chamera Trzebież 2019Z dniem 5 grudnia 2019 r. nastąpiła zmiana na funkcji przewodniczącego Rady Fundacji Port Jachtowy Trzebież, której fundatorami są Polski Związek Żeglarski, wraz z Zachodniopomorskim Okręgowym Związkiem Żeglarskim. Pan Jacek Pietraszkiewicz piastujący to stanowisko od czerwca 2017 r. z powodów osobistych złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Funkcję przewodniczącego Rady objął Tomasz Chamera, Prezes PZŻ

Zarząd PZŻ wyraża podziękowania dla Pana Jacka Pietraszkiewicza za dotychczasową pracę na rzecz Fundacji, w szczególności za doprowadzenie do finalizacji projektu „Modernizacja infrastruktury portu turystycznego, żeglarskiego w Trzebieży w ramach projektu Zachodniopomorski Szlak Żeglarski – sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego”, finansowanego ze środków pochodzących z budżetu PZŻ, i środków pozyskanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Pan Jacek Pietraszkiewicz będzie nadal pełnił funkcję skarbnika PZŻ. Jednocześnie informujemy, że funkcję przewodniczącego Rady Fundacji Port Jachtowy Trzebież objął Tomasz Chamera, Prezes PZŻ. Najbliższe zadania dla Fundacji to wdrożenie i realizacja działalności operacyjnej portu jachtowego.

autor: pya.org.pl Zdjęcia: pya.org.pl i Wiesław Seidler

PS: Przypomnę, że tegoroczna uroczysta ogólnopolska Inauguracja Sezonu Żeglarskiego PZŻ 2019 odbyła się właśnie w maju br. w Trzebieży, i była połączona z oddaniem i otwarciem odnowionej mariny (na zdjęciu). Niestety, środowisko żeglarskie zgłasza sporo negatywnych uwag i zastrzeżeń co do jej funkcjonowania i zarządzania, zbyt wysokich opłat postojowych, wyprzedaży jachtów, niepewnego remontu żaglowca „Kapitan Głowacki”, i innych, o czym już pisaliśmy. Miejmy nadzieję, że z nowym Przewodniczącym także „nowy” Port Jachtowy Trzebież pożegluje dalej lepszym kursem? (WS)

 

Powiązane artykuły