Strona główna » Zmiana przy sterze. Tomasz Chamera nowym przewodniczącym Rady Fundacji Port Jachtowy Trzebież

Zmiana przy sterze. Tomasz Chamera nowym przewodniczącym Rady Fundacji Port Jachtowy Trzebież

by ZOZŻ

T. Chamera Trzebież 2019Z dniem 5 grudnia 2019 r. nastąpiła zmiana na funkcji przewodniczącego Rady Fundacji Port Jachtowy Trzebież, której fundatorami są Polski Związek Żeglarski, wraz z Zachodniopomorskim Okręgowym Związkiem Żeglarskim. Pan Jacek Pietraszkiewicz piastujący to stanowisko od czerwca 2017 r. z powodów osobistych złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Funkcję przewodniczącego Rady objął Tomasz Chamera, Prezes PZŻ

Zarząd PZŻ wyraża podziękowania dla Pana Jacka Pietraszkiewicza za dotychczasową pracę na rzecz Fundacji, w szczególności za doprowadzenie do finalizacji projektu „Modernizacja infrastruktury portu turystycznego, żeglarskiego w Trzebieży w ramach projektu Zachodniopomorski Szlak Żeglarski – sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego”, finansowanego ze środków pochodzących z budżetu PZŻ, i środków pozyskanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Pan Jacek Pietraszkiewicz będzie nadal pełnił funkcję skarbnika PZŻ. Jednocześnie informujemy, że funkcję przewodniczącego Rady Fundacji Port Jachtowy Trzebież objął Tomasz Chamera, Prezes PZŻ. Najbliższe zadania dla Fundacji to wdrożenie i realizacja działalności operacyjnej portu jachtowego.

autor: pya.org.pl Zdjęcia: pya.org.pl i Wiesław Seidler

PS: Przypomnę, że tegoroczna uroczysta ogólnopolska Inauguracja Sezonu Żeglarskiego PZŻ 2019 odbyła się właśnie w maju br. w Trzebieży, i była połączona z oddaniem i otwarciem odnowionej mariny (na zdjęciu). Niestety, środowisko żeglarskie zgłasza sporo negatywnych uwag i zastrzeżeń co do jej funkcjonowania i zarządzania, zbyt wysokich opłat postojowych, wyprzedaży jachtów, niepewnego remontu żaglowca „Kapitan Głowacki”, i innych, o czym już pisaliśmy. Miejmy nadzieję, że z nowym Przewodniczącym także „nowy” Port Jachtowy Trzebież pożegluje dalej lepszym kursem? (WS)

 

Powiązane artykuły