Strona główna » Kursy motorowodne 2020 w CŻ Także dla żeglarzy…

Kursy motorowodne 2020 w CŻ Także dla żeglarzy…

by ZOZŻ

kurs motorowodnyMyślisz o ukończeniu kursu motorowodnego? Chcesz dołączyć do grona sterników ? W najbliższym sezonie żeglarskim przygotowaliśmy czternaście okazji, by zrealizować ten cel. Oferta Centrum Żeglarskiego daje możliwość odbycia weekendowego kursu motorowodnego. Zaczynamy na początku marca, pierwszy kurs już 6-8 marca 2020 r.

W ofercie jest aż 14 terminów, ich daty i koszt kursu dostępne są na stronie internetowej CŻ. Każde ze szkoleń składa się z zajęć teoretycznych, praktyki oraz egzaminu końcowego. Część teoretyczna obejmuje m.in. budowę jachtów motorowych, manewrowanie, podstawę locji, czy podstawy ratownictwa wodnego. W praktyce kursant uczy się m.in. prowadzenia i obsługi jachtu motorowego, kierowania załogą, wiązania podstawowych węzłów żeglarskich, wykonania manewrów takich jak: odejście od nadbrzeża, podejścia do kei, cumowanie i kotwiczenie.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej: centrumzeglarskie.pl kontakt e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powiązane artykuły