Strona główna » Koronawirus a funkcjonowanie biura ZOZZ

Koronawirus a funkcjonowanie biura ZOZZ

by ZOZŻ

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w oparciu o ustawę z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. z 2020 r. poz. 374) decyzją prezesa Zachodniopomorskiego Związku Żeglarskiego od dnia 13 marca 2020 r. do 27 marca 2020 r. wprowadza następujące zasady funkcjonowania Biura ZOZZ, w siedzibie w Szczecinie:

  • obowiązuje całkowity zakaz przyjmowania klientów zewnętrznych – wszelkie wnioski, uzupełnienia, rozliczenia oraz korespondencja innego rodzaju, powinny być składane jedynie w formie przesyłek listownych, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktu telefonicznego z Biurem ZOZZ
  • wszelkie umówione wcześniej spotkania z kontrahentami, współpracownikami lub partnerami ZOZŻ zaplanowane w siedzibie zostają odwołane;

Zgodnie z sugestiami Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Żeglarskiego, dla zwiększenia bezpieczeństwa osób uprawiających żeglarstwo oraz uczestniczących w wydarzeniach sportowych, Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski zaleca i apeluje do klubów, instruktorów, trenerów i organizatorów regat o odwołanie lub przesunięcie wszystkich zaplanowanych wydarzeń przynajmniej do końca marca bieżącego roku.

Szanowni Państwo zaistniała sytuacja wymaga od nas wszystkich zachowania niezwykłej ostrożności i jest egzaminem odpowiedzialności. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i prosimy o zadbanie o swoje własne bezpieczeństwo.

Powiązane artykuły