Strona główna » Garden Space na Żeglarskiej Gali 2022

Garden Space na Żeglarskiej Gali 2022

by ZOZŻ

Dzięki akcesoriom i meblom dostarczonym przez firmę Garden Space część Starej Rzeźni, w pomieszczeniach której odbywała się Żeglarska Gala 2022, na kilka godzin zamieniła się w miejsce relaksu i spotkań.

Stylizowana egzotyczna plaża oraz kosze plażowe w stylu Saint-Tropez szczególnie przypadły do gustu fanom pamiątkowych zdjęć. Dzięki temu gala pozostanie na długo w naszej pamięci.

O krótką rozmowę o firmie i jej udziale w organizacji gali poprosiliśmy przedstawicielkę Garden Space Annę Kierzkowską.

 

 

ZOZŻ: Czym zajmuje się firma Garden Space?

Anna Kierzkowska: Garden Space to pierwsza polska firma multibrandowa oferująca ekskluzywne wyposażenie outdoor najlepszych polskich i światowych producentów. Nasz asortyment to ponad tysiąc produktów, dostępnych od ręki w salonach lub sprzedaży internetowej.

Nasza oferta zawiera przede wszystkim zestawy mebli ogrodowych, a w nich: sofy, stoły, krzesła i fotele, leżaki, leżanki oraz fotele wiszące. Ważne są również dodatki, dlatego klienci mogą zaopatrzyć się u nas również w poduszki, pledy, poszewki i pokrowce.

Aranżując miejsce odpoczynku i relaksu w ogrodzie, tarasie czy na balkonie, klienci znajdą też w naszej ofercie: grille, paleniska, akcesoria do grilla, donice, skrzynie, lampy solarne, promienniki, zadaszenia, a nawet SPA i jacuzzi.

 

 

ZOZŻ: A co cieszy się największym powodzeniem?

A.K.: Na przestrzeni lat widzimy, że największą popularnością cieszą się trzy wyjątkowe i ponadczasowe kolekcje mebli: Oltre, Zumm oraz Vimine, stworzone przez naszych utalentowanych projektantów.

 

 

ZOZŻ: Docieracie nie tylko do polskich klientów…

A.K.: To prawda. Piętnaście lat nieustannego rozwoju pozwoliło nam otworzyć łącznie dwadzieścia trzy oddziały w Europie oraz dotrzeć do ponad stu pięćdziesięciu tysięcy klientów z całego świata.

 

ZOZŻ: Oprócz szerokiej oferty mebli i akcesoriów, co Pani zdaniem sprawia, że klienci chętnie zaglądają do Waszych salonów?

A.K.: Myślę, że dużą rolę odgrywa tu nasze podejście do potrzeb klienta. Wbrew pozorom aranżowanie miejsca wypoczynku w ogrodzie, na tarasie czy balkonie nie jest łatwym zadaniem. Dlatego z pomocą przychodzą nasi specjaliści i doradcy. To ich profesjonalizm i wiedza sprawia, że zakupy w naszych salonach nie są traumatycznym przeżyciem. Klienci mogą zawsze liczyć na ich wsparcie w wyborze optymalnych rozwiązań dla swoich potrzeb, tak aby w efekcie powstały piękne i funkcjonalne strefy relaksu, o jakich marzą.

Jeśli klient nie ma sprecyzowanego pomysłu na taras czy ogród, zapewniamy pomoc naszych architektów współpracujących. Architekci i projektanci współpracują lokalnie z naszymi salonami na terenie całego kraju. Systematycznie też powiększamy grono specjalistów, zachęcając do współpracy kolejnych, nowych architektów.

W dzisiejszym zabieganym świecie chcemy jak najbardziej ułatwić klientom proces dokonywania wyboru i zakupów u nas, dlatego poszliśmy jeszcze dalej, oferując naszym klientom bezpłatny transport na terenie całego kraju.

 

 

ZOZŻ: Czy swoją ofertę kierujecie wyłącznie do klientów indywidualnych?

A.K.: Nie tylko. Prężnie wspieramy również sektor HoReCa, wyposażając w meble outdoorowe hotele, strefy wellness & spa czy restauracje oraz organizując przyhotelowe strefy chillout. Pomagamy tworzyć pozytywne wrażenia i wspomnienia z pobytu dla gości hotelowych.

Od strony biznesowej współpracujemy z kontrahentami i rozmaitymi partnerami pod względem sprzedażowym.

 

ZOZŻ: Czy posiadacie jakieś specjalne oferty, promocje dla swoich klientów?

A.K.: W ciągu roku przeprowadzamy wiele akcji promocyjnych, często obejmujących cały asortyment. Dodatkowo przez cały rok dostępna jest szeroka gama mebli outletowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

ZOZŻ: Wasza firma znalazła się w tym roku w gronie laureatów XXII edycji rankingu Gazele Biznesu. To duże wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu!

A.K.: Dziękuję w imieniu nas wszystkich, którzy codziennie pracujemy na uznanie klientów i sukces firmy. Gazele Biznesu to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm na polskim rynku. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w tak zacnym towarzystwie.

 

ZOZŻ: Czy jest coś jeszcze, czego Wasi klienci mogą nie wiedzieć o Waszej firmie?

A.K.: Może to, że Garden Space mocno angażuje się również społecznie. Często bierzemy na siebie rolę współorganizatora lub partnera w różnego rodzaju kampaniach i wydarzeniach, takich jak: OnkoBieg, Memoriał Adama Banaszka-regaty na Jeziorze Żywieckim, Żeglarska Liga Mistrzów, Kongres Hotel Management i wiele, wiele innych…

 

ZOZŻ: Na przykład Żeglarska Gala 2022.

A.K.: Oczywiście.

 

 

ZOZŻ: Jaki był Wasz udział w procesie organizacji tego wydarzenia?

A.K.: Przygotowaliśmy strefę relaksu dla uczestników gali. Udostępnione meble oraz dodatki z kolekcji Vimine pozwoliły stworzyć klimat egzotycznej podróży w ciepłe kraje… W nasze meble wyposażyliśmy również ekspozycję współorganizatora wydarzenia – firmę Orde.

 

 

ZOZŻ: Czy Garden Space w jakiś szczególny sposób jest związany z żeglarstwem?

A.K.: Od wielu lat aktywnie wspieramy różne dyscypliny sportu między innymi żeglarstwo, hokej i golf. Dodatkowo kilku pracowników oraz sam prezes Garden Space szczególnie interesują się żeglarstwem. Pasja do żeglarstwa jest jednym ze sposobów na spędzanie wolnego czasu, ale także daje wiele inspiracji i pomysłów na rozwój firmy. Żeglarstwo uczy dyscypliny, strategii i koncentracji, które są niezbędne w biznesie.

 

 

 

ZOZŻ: Czy mogłaby Pani podzielić się z nami swoimi wrażeniami z gali?

A.K.: Udział w gali był dla nas bardzo ciekawym doświadczeniem. Pokazał, że działając w synergii, można tworzyć inspirujące rzeczy. Rewelacyjna atmosfera i forma wydarzenia pozwoliła również na nawiązanie wielu nowych znajomości.

 

ZOZŻ: Dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów.

A.K.: Również dziękuję i zapraszam do naszych salonów.

 

Powiązane artykuły

0 Comments

No Comment.