Strona główna » Puchar Dziwnowa 2023 – Początek Żeglarskiego Sezonu w Potężnym Stylu!

Puchar Dziwnowa 2023 – Początek Żeglarskiego Sezonu w Potężnym Stylu!

by MarcinMilke

Z zapałem ogłaszamy, że od czwartku, 1 czerwca 2023, krajobraz morskich wód Dziwnowa znowu będzie ożywiony barwnym spektaklem żagli na horyzoncie.

Ta wyjątkowa sceneria to zasługa cyklicznie powracającego Pucharu Dziwnowa, a w zasadzie III Eliminacji do Mistrzostw Świata i Europy – znakomitego wydarzenia, które gromadzi młodych, zafascynowanych żeglarstwem entuzjastów z klasy Optimist.

Ponad sto dziewięćdziesięciu młodych żeglarzy będzie rywalizować o niezwykle cenne miejsca w kadrze narodowej, przez emocjonujące cztery dni pełne sportowej rywalizacji. Seria 11 wyścigów zdecyduje, kto będzie miał zaszczyt reprezentować Polskę na dwóch najważniejszych imprezach żeglarskich roku.

Zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy, powinni przygotować się na niezwykły wyścig adrenaliny. Wielkość nagród na tym etapie jest olbrzymia, a doświadczenia z poprzednich lat (gdy Dziwnów dawał początek sezonowi żeglarskiemu) sugerują, że możemy spodziewać się zarówno gorących emocji, jak i nieustannej, zaciętej rywalizacji do samego końca.

Jeśli chcesz być na bieżąco z postępami w regatach, zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu, gdzie znajdziesz więcej informacji: https://portal2.psko.pl/regaty/puchar-dziwnowa,-eliminacje-oom-oraz-ms-i-me-2023?fbclid=IwAR1q8UMa5mTevPxq7snQPkAfqx8xlNmlS5-ZUW-N2ChX4nEd-wGd_ydVsG4

Zapraszamy wszystkich, by dołączyli do nas w tym ekscytującym, żeglarskim święcie!

Powiązane artykuły

0 Comments

No Comment.