Strona główna » Żagle 2023

Żagle 2023

by ZOZŻ

Żagle 2023 – Pierwsze takie Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin

W trakcie Żagli po raz pierwszy zostaną rozegrane Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin. Udział w zawodach mogą wziąć jachty o długości nie przekraczającej 15 m. Listy startowe są jeszcze otwarte.

Tak duża impreza jak Żagle, nie mogłaby odbyć się bez zdrowej, sportowej rywalizacji. A tę będziemy mogli podziwiać w sobotę, 19 sierpnia podczas pierwszych Regat o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin. Zachęcamy armatorów jachtów do przyłączania się do bezpłatnych Regat. Zawody zostaną rozegrane na Jeziorze Dąbskim.

 

 

Do rywalizacji zapraszamy jachty o długości nie przekraczającej 15 metrów, zdolne do żeglugi na akwenie regat. Regaty zostaną rozegrane w następujących klasach:
• OPEN I
• OPEN II
• OPEN III.

Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin będą jednodniowymi zawodami. Po zakończeniu wyścigów przypłyną na Wały Chrobrego. W niedzielę będziemy mogli zobaczyć uroczystą paradę uczestników Regat.

Regaty nie mają wpisowego. Udział w nich jest bezpłatny, jednak warunkiem uczestnictwa jest uzupełnienie i poprawne wysłanie formularza aplikacyjnego na stronie www.przyjaznyportszczecin.pl (wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją warunków REGULAMINU UDZIAŁU W REGATACH I POSTOJU).

Więcej informacji znajdziemy na stronie www.zagle.szczecin.eu. By być na bieżąco warto także śledzić wydarzenie na Facebook’u Regaty o Puchar Prezydenta Miasta oraz oraz Żagle 2023 – Żeglarski Szczecin Zaprasza!

 

 

Powiązane artykuły

0 Comments

No Comment.