Strona główna » Kursy motorowodne w CŻ. Jeszcze ostatnie w tym roku.

Kursy motorowodne w CŻ. Jeszcze ostatnie w tym roku.

by ZOZŻ

motorowyChcesz zrobić kurs motorowodny w tym roku? Musisz się pospieszyć, bo w Centrum Żeglarskim zostaną zorganizowane jeszcze tylko dwa szkolenia. Najbliższe rusza 10 października (czytaj więcej)
Najbliższy kurs motorowodny rozpocznie się 10 października, o godz. 17.00 w sali konferencyjnej (budynek B3, nad wodą), w Centrum Żeglarskim przy ul. Przestrzennej 19 w Szczecinie. Szkolenie zakończy się egzaminem na patent. Aby przystąpić do niego, trzeba mieć minimum 14 lat.

Co daje kurs:
– uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowych po wodach śródlądowych bez ograniczeń długości;
– uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowych o długości do 12 m po morskich wodach wewnętrznych i pozostałych wodach morskich (do 2 mil morskich od brzegu w porze dziennej). Osoby w wieku poniżej 16 lat mogą pływać na łodziach z silnikami o mocy do 60 kW (80 KM).

Aby uzyskać patent sternika motorowodnego potrzebne jest:
– ukończone 14 lat,
– zgoda obojga rodziców w przypadku osoby niepełnoletniej;
– zdanie egzaminu.

Na czym pływamy? Szkolenia motorowodne odbywają się na motorówce z silnikiem Honda 50 lub pontonie RIB. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowej godziny pływania na skuterze YAMAHA VXR, moc 160 kW, długość – 3,27, wysokość – 1,16, zanurzenie – 0,30.

Ile to kosztuje? Koszt szkolenia to 500 zł (400 zł dla młodzieży uczącej się, po okazaniu dokumentu – legitymacji szkolnej/ studenckiej). Cena egzaminu to 250 zł, zaś patentu 50 zł.

Jak się zapisać? Zapisy przyjmujemy drogą elektroniczną, przez zakładkę „E-REKRUTACJA” na stronie internetowej CŻ: www.centrumzeglarskie.pl.

Pytania? Na wszystkie chętnie odpowiedzą pracownicy Centrum Żeglarskiego –
tel. 91 460 08 44 wew. 14.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Żeglarskiego!

Celina Wołosz rzecznik prasowy 517 423 577

Powiązane artykuły