Strona główna » Polski Związek Żeglarski zaprasza na bezpłatne szkolenie instruktorskie

Polski Związek Żeglarski zaprasza na bezpłatne szkolenie instruktorskie

by ZOZŻ

pzzPolski Związek Żeglarski zaprasza na bezpłatne szkolenie instruktorskie, realizowane w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej PolSailing, przy udziale środków dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Szkolenie jest skierowane do animatorów żeglarstwa, pracujących na poziomie wstępnej edukacji żeglarskiej (klasa Optimist), chcących podnieść warsztat pracy oraz docelowo uzyskać uprawnienia Instruktora Sportu kl. II PZŻ. Zapraszamy przedstawicieli okręgowych związków żeglarskich, stowarzyszeń, klubów działających na rzecz rozwoju żeglarstwa w Polsce.

TERMIN:
Część I szkolenia odbędzie się w dniach 18-20 października 2018 r.
Część II szkolenia odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2018 r.

MIEJSCE:
Narodowe Centrum Żeglarstwa AWFiS w Gdańsku, ul. Stogi 21, 80-642 Gdańsk.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 10 października 2018 r. za pośrednictwem FORMULARZA.

W razie pytań prosimy o kontakt z p. Maciejem Szafranem (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

UWAGA!

Liczba wolnych miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailowo przez organizatora do dnia 12 października. Brak otrzymania odpowiedzi na zgłoszenie oznaczać będzie brak potwierdzenia udziału w szkoleniu.

Źródło www.pya.org.pl

Powiązane artykuły