Strona główna » II Regaty o Srebrną Gęsiarkę – Barlinek 26.09.2020

II Regaty o Srebrną Gęsiarkę – Barlinek 26.09.2020

by ZOZŻ

II Regaty o Srebrną Gęsiarkę za nami, nawet deszczowa aura nie zniechęciła młodych żeglarzy. Już od samego rana z uśmiechami na twarzy szykowali sprzęt do zejścia na wodę, na pytanie czy pada deszcz, zgodnie odpowiadali, że to tylko mżawka. Na starcie stawiło się tylko, a może aż 9 Otimistów i 5 Cadetów. Wielu zapowiadanych klubów nie dojechało, obawiając się deszczu i zimna.
Po rozegraniu czterech wyścigów, pierwsze miejsce w klasie Optimist zajął Gabryś Zwolińki KŻ SZTORM, drugie miejsce Tomasz Matuszewski Sztaksel Pełczyce, trzecie miejsce Agata Popek KŻ SZTORM. W klasie Cadet po raz kolejny, pierwsze miejsce zajęły Natalia Metryka i Iga Szynkiewicz, drugie miejsce Oskar Ożóg i Oskar Szynkiewicz, trzecie miejsce Jakub Ciesielski i Oliwia Mitek.
Wszystkim żeglarzom gratulujemy wytrwałości i odwagi, zaś rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek. Oczywiści nie zapominamy o sponsorach dziękujemy: Jackowi Narbuttowi za ufundowanie nagród głównych w postaci SREBRNYCH GĘSIAREK, Andrzejowi Szynkiewiczowi sponsorowi nagród rzeczowych. Do zobaczenia za rok

Galeria

Powiązane artykuły

Leave a Comment