Strona główna » Podsumowanie FOTO FAN ERT

Podsumowanie FOTO FAN ERT

by ZOZŻ

W dniach od 15 do 18 października w sali wystawowej „Iluzjon” w Starej Rzeźni w Szczecinie odbyła się WYSTAWA FOTOGRAFICZNA dla amatorów fotografii pod tytułem „NA Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim” w czterech kategoriach: . a. NA wschód i zachód słońca, b. NA szlaku, c. NA wodzie, d. NA lądzie

Fotografię do konkursu FOTO FAN ERT wykonywali żeglarze- amatorzy podczas tygodniowej żeglugi jachtami po wodach i przystaniach Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego w ramach 56.Etapowych Regat Turystycznych organizowanych przez Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski co roku w połowie lipca.
Do oceny zdjęć została powołana 10 osobowa komisja, podczas wyboru zdjęciom nadano numery, dzięki czemu dochowaliśmy bezstronnej oceny.
Fotografie można oglądać na stronie www.facebook.com/FotoFanERT oraz na www.zozz.org

W niedzielę 18 października o godzinie 18.30 zostały wręczone nagrody laureatom konkursu. Nagrodami były pozycje książkowe: album fotograficzny „Kamienice Szczecina”, „Leksykon Żeglarstwa i Sportów Wodnych, Dzieje Stepnicy, Locja Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego oraz Locja Bałtyku Południowego.
Dziękujemy organizatorowi Marcinowi Raubo prezesowi Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego, Izabelli Kidackiej pomysłodawcy konkursu i promotorowi wystawy, współorganizatorom: Laurze Hołowacz prezes Firmy Spedycyjnej CSL, Markowi Hołowacz przedstawicielowi Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Dziękujemy partnerowi Zbigniewowi Jagniątkowskiemu prezesowi Związku Portów i Przystani Jachtowych- Lokalnej Organizacji Turystycznej Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego, South Coast Baltic. Dziękujemy za relacje zdjęciową Markowi Kowalczyk.

Nagrody wręczali Marcin Raubo i Laura Hołowacz następującym zwycięzcom:

W kategorii „Na wschód i zachód słońca”

I miejsce dla Radosława Okińskiego
II miejsce dla Moniki Frankowicz
III miejsce ax aequo dla Elżbiety Rysiewicz
III miejsce ax aequo dla Grzegorza Kidackiego

W kategorii „Na szlaku”

I miejsce dla Izabeli Kidackiej
II miejsce dla Elżbiety Rysiewicz
III miejsce ax aequo dla Moniki Frankowicz
III miejsce ax aequo dla Doroty Markowskiej

W kategorii „Na wodzie”

I miejsce ax aequo dla Moniki Frankowicz
I miejsce ax aequo dla Grzegorza Kidackiego
II miejsce dla Radosława Okińskiego
III miejsce dla Grzegorza Kidackiego

W kategorii „Na lądzie”

I miejsce dla Izabeli Kidackiej
II miejsce dla Doroty Markowskiej
III miejsce dla Elżbiety Rysiewicz

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za uczestnictwo w konkursie FOTO FAN ERT

Zapraszamy na kolejną wystawę w dniach 05- 15 lipca 2021 oraz 11- 26 września 2021 na kolejną edycję KONKURSU po 57.Etapowych Regatach Turystycznych

Zapraszam na strony: https://www.facebook.com/FotoFanERT/, www.zozz.org oraz do uczestnictwa w regatach i w kolejnym konkursie fotografii.

Opracowanie Izabella Kidacka

Galeria zdjęć z uroczystości

Powiązane artykuły

Leave a Comment