Strona główna » X Regaty Stepnica mamy pierwsze zgłoszenia

X Regaty Stepnica mamy pierwsze zgłoszenia

by Piotr Stelmarczyk

Mamy już pierwsze zgłoszenia do X Regat Stepnica . Kapitan s/y Black Caravela Tomasz Odzioba oraz Zbigniew Beltrani na jachcie Maxi-2 są zwarci i gotowi i mają ochotę wygrać Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica.

Oczywiście będziemy im dopingować ale kciuki będziemy trzymać za wszystkich startujących w regatach. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o wcześniejsze przesyłanie. Z ważnych informacji informujemy, że w ramach Regat Stepnica została wprowadzona dodatkowa grupa ze współczynnikiem ORC.

Zapewniamy, że będzie się działo zarówno na wodzie jak i lądzie, ponieważ Nasze Jubileuszowe X Regaty wpisane są w obchody Dni Stepnicy, a te obchodzone są pod hasłem „Zarzuć kotwicę poznaj Stepnicę” będą więc stepnickie połowy i patelnia plenerowa z zupą rybną, strefa relaksu z atrakcjami sportów wodnych i wyspą pod palmami oraz wiele innych atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Sound’n’Grace a także Gabriel Fleszar.

Zgłoszenia prosimy dokonywać przez wypełnienie zgłoszenia znajdującego się poniżej i przesłaniu go wraz z kopią dokumentów: polisy ubezpieczeniowej i świadectwa pomiarowego w jednym pliku pdf. z nazwą jachtu do godz. 15.00 dnia 9 lipca na adres: sekretarz@stepnica.pl

Instrukcja Żeglugi X Regaty Stepnica

Zawiadomienie o X Regatach Stepnica_wo

Zgłoszenie do X Regat

Powiązane artykuły

Leave a Comment