Strona główna » Zostań członkiem załogi !!! Dołącz do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina 2018!

Zostań członkiem załogi !!! Dołącz do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina 2018!

by ZOZŻ

P1110517Fryderyk Chopin, Dar Szczecina i Utrica czekają na swoją załogę. Szczecińskie Centrum Żeglarskie poszukuje 79 śmiałków, którzy już w te wakacje dołączą do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina w regatach The Tall Ships Races 2018 i przeżyją prawdziwą morską przygodę. Tegoroczne regaty rozpoczną się w duńskim Esbjerg, skąd załogi popłyną do norweskiego Stavanger, a swoje żeglarskie zmagania zakończą w holenderskim Harlingen

Jeśli potrafisz tworzyć zgrany zespół, lubisz aktywny wypoczynek nad wodą, chcesz zaznać prawdziwej przygody i poznać nowych przyjaciół, zgłoś się do udziału w regatach. Rekrutacja do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina będzie trwać do 08.05.2018 r.

Poszukiwane są osoby z doświadczeniem żeglarskim, ale również takie, które nie pływały nigdy na jachtach. Żeby dołączyć do reprezentacji trzeba spełnić pewne warunki. W rekrutacji pierwszeństwo będą miały osoby w grupie wiekowej od 15 do 25 lat. Szczecińskie Centrum Żeglarskie szuka osób, które mieszkają, pracują, lub uczą się w Polsce. Posiadają zdolności artystyczne, sportowe lub żeglarskie. Są odpowiedzialne, kreatywne, otwarte na ludzi, mają dobry stan zdrowia, znają języki obce w stopniu komunikatywnym i potrafią pływać wpław.

Podczas wielu godzin spędzonych na morzu każdy członek załogi pozna uroki żeglarstwa oraz będzie uczestniczyć w wachtach nawigacyjnych, bosmańskich, kambuzowych i trapowych. The Tall Ships Races to świetna okazja do odkrywania nowych kultur, innych tradycji, nawiązywania nowych znajomości i poznawania języków obcych.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy odwiedzić stronę internetową www.ttsr.eu i wejść w zakładkę reprezentacja. Tam znajdują się szczegółowe warunki udziału, regulamin oraz cennik. Miasto Szczecin pokrywa część kosztów rejsów odbywających się w ramach The Tall Ships Races 2018. Pytania dotyczące rekrutacji można również kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu +48 91 460 08 44 wew. 22.

Nie przegap okazji i wystartuj w regatach w barwach Szczecina!

Mateusz Lipka, CŻ Zdjęcia: Wiesław Seidler

Powiązane artykuły