Strona główna » S/y „Magnolia” dla dorosłych

S/y „Magnolia” dla dorosłych

by ZOZŻ

DSCN0437Ma na swoim koncie setki wypraw i ponad 50 lat. S/y „Magnolia” zaprasza na swój pokład młodzież powyżej 18. roku życia. Trwa nabór do sekcji żeglarstwa morskiego dla dorosłych. Jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę i poznać żeglarstwo w teorii, a także w praktyce, ta oferta jest jak najbardziej dla Ciebie. Nie musisz mieć doświadczenia żeglarskiego, ani patentu!

Właśnie 12 maja, na malowniczo położonym Jeziorze Dąbie, Centrum Żeglarskie rozpoczęło 10. sezon swojej działalności. Maj to początek letnich żeglarskich przygód nie tylko dla dzieci. Jak co roku nie zapomnieliśmy o dorosłych, którzy marzą o zdobywaniu zakątków wodnych poukrywanych w rejonie Jeziora Dąbie. Zajęcia w sekcji dla dorosłych odbywają się na wodzie w każdy czwartek, od 16:00 do 19:00, oraz w niedzielę od 10:00 do 15:00. Potrwają do końca czerwca br. i wznowione zostaną we wrześniu. Każdy z uczestników przejdzie ścieżkę edukacyjną od podstaw do poziomu żeglarza jachtowego. Program jest ułożony w taki sposób, aby każdy mógł w spokojnym tempie nauczyć się bezpiecznego żeglowania.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy jeszcze nigdy nie stali na pokładzie jachtu oraz tych, którzy pierwsze żeglarskie szlify mają już za sobą. Jeżeli posiadasz już patent żeglarski, a chcesz pogłębiać swoje umiejętności – jest to propozycja także dla Ciebie. Miesięczny koszt zajęć wynosi tylko 40 zł. Zapisy i dodatkowe informacje nt. oferty są na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (91) 460-08-44 wew. 14.

Nie przegapcie okazji i łapcie w żagle letni wiatr.

Mateusz Lipka rzecznik prasowy 517 423 577 Centrum Żeglarskie

Powiązane artykuły