Strona główna » Ruszyły środowe spotkania „Przed sezonem”! Centrum Żeglarskie zaprasza

Ruszyły środowe spotkania „Przed sezonem”! Centrum Żeglarskie zaprasza

by ZOZŻ

cosrodoweCentrum Żeglarskie rozpoczęło coroczny kolejny cykl spotkań, mających na celu przypomnienie i uzupełnienie żeglarskiej wiedzy. Co ważne – każdy może bezpłatnie wziąć udział w wykładach! Centrum Żeglarskie zaprasza wszystkich chętnych, w tym także nauczycieli i uczniów ze Szkolnych Kół Edukacji Morskiej…

Podobnie jak w poprzednich okresach jesienno-zimowych, Centrum Żeglarskie zaprasza na bezpłatny cykl wykładów edukacyjnych, czyli na COŚRODOWE SPOTKANIA „Przed sezonem 2019”. Zajęcia mają pomóc w odświeżeniu wiedzy żeglarskiej i zachęcić do podchodzenia do kursów i egzaminów na stopnie i patenty. Mamy nadzieję, że wpłyną także na poprawę bezpieczeństwa na wodzie. Szkolenia odbywają się zawsze w środy i podzielone są na dwie części – pierwszą poświęconą wiedzy, którą powinni mieć żeglarze jachtowi, i drugą – skierowaną do przyszłych i obecnych jachtowych sterników morskich.
Spotkania otwarte są dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wystarczy wybrać temat szkolenia (lub uczestniczyć we wszystkich, do czego namawiamy), i o określonej godzinie przyjść do świetlicy Centrum, przy ul. Przestrzennej 19, nad Jeziorem Dąbie. Poniżej kalendarz spotkań, od listopada 2018 do stycznia 2019:

spotkania

 

W imieniu Centrum Żeglarskiego zaprasza KWŻ – Jerzy Kaczor.

Z pozdrowieniami – Celina Wołosz, rzecznik prasowy, 517 423 577, Centrum Żeglarskie

Powiązane artykuły