Strona główna » Zostań członkiem Reprezentacji Szczecina w TTSR’2019! Nabory do końca kwietnia!!!

Zostań członkiem Reprezentacji Szczecina w TTSR’2019! Nabory do końca kwietnia!!!

by ZOZŻ

4 FCh TTSR 2015Marzysz o wielkiej żeglarskiej przygodzie? Chcesz zobaczyć jak wyglądają regaty wielkich żaglowców i przy okazji zwiedzić wody Morza Północnego? Jeśli tak, to czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do nas i zostań członkiem Reprezentacji Szczecina w The Tall Ships Races 2019

 

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja do Reprezentacji Szczecina 2019 na regaty The Tall Ships Races! Pierwsi chętni już się zapisali. Ale spokojnie – poszukujemy aż 80 reprezentantów, którzy stworzą zgraną, szczecińską załogę. W regatach w barwach Szczecina wystartują cztery jednostki: wyczarterowany żaglowiec „Fryderyk Chopin”, i trzy miejskie jachty Centrum Żeglarskiego – „Dar Szczecina”, „Zryw” i „Urtica”.

Reprezentacja rozpocznie regaty w duńskim Aalborgu, następnie popłynie do norweskiego Fredrikstad i przez Hanstholm do Bergen i Aarhus. Regaty będą odbywać się w dwóch etapach – I etap – 03-17.07.2019 r. [Aalborg (Dania) – Fredrikstad (Norwegia) – Hanstholm (Dania)] oraz II etap – 17.07-04.08.2019 r. [Hanstholm (Dania) – Bergen (Norwegia) – Aarhus (Dania)]. W rejsach mogą uczestniczyć zarówno ci, którzy jeszcze nigdy nie pływali na jachtach, jak i osoby z doświadczeniem żeglarskim. Podczas wielu godzin spędzonych na morzu poznacie nie tylko uroki żeglarstwa, ale także jako pełnoprawna załoga będziecie uczestniczyć w wachtach nawigacyjnych, bosmańskich, kambuzowych i trapowych.

Rekrutacja do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina potrwa do 30.04.2019 r.

Szukamy osób, które:

 • najpóźniej w dniu 01.06.2019 będą miały ukończony 15 rok życia (pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby w grupie wiekowej od 15 do 25 lat),
 • mieszkają, pracują lub uczą się w Polsce (pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby mieszkające, uczące się, pracujące w Szczecinie),
 • posiadają zdolności i umiejętności artystyczne, sportowe lub żeglarskie,
 • są odpowiedzialne i zaangażowane w pracę i podjęte działania,
 • są kreatywne i otwarte na ludzi i świat,
 • znają języki obce w stopniu komunikatywnym,
 • posiadają dobry stan zdrowia,
 • posiadają umiejętność pływania wpław,
 • chcą przeżyć niezapomnianą, żeglarską przygodę.

Co możesz zyskać zgłaszając się?

 • zdobyć solidne doświadczenie żeglarskie,
 • odkryć nowe porty, kultury i tradycje,
 • nawiązać nowe znajomości,
 • podszkolić znajomość języków obcych.

Jak wziąć udział w rekrutacji do Reprezentacji Miasta Szczecin na The Tall Ships Races 2019?

Aby wziąć udział w rekrutacji należy założyć konto na naszej stronie .

Następnie wypełnić deklarację w zakładce „Reprezentacja” na stronie www.ttsr.eu i oczekiwać na maila z Centrum Żeglarskiego, że deklaracja została zaakceptowana.
Po otrzymaniu mailowej akceptacji, należy ją wydrukować, podpisać i dostarczyć osobiście lub pocztą do Centrum Żeglarskiego, które znajduje się w Szczecinie przy ul. Przestrzennej 19.
Miasto Szczecin pokrywa część kosztów rejsów odbywających się w ramach Reprezentacji Szczecina na The Tall Ships Races 2019.
Szczegółowe warunki udziału zawiera Regulamin.

Rejsy doprowadzające i odprowadzające

Kto nie jest pewien udziału w The Tall Ships Races, może spróbować swoich sił w trakcie rejsów doprowadzających lub odprowadzających jachty na regaty TTSR; w ofercie Centrum Żeglarskiego znajdziemy dwa rejsy doprowadzające:

Zryw [27.06-03.07.2019 r.] Szczecin – Alborg
Urtica [27.06-03.07.2019 r.] Szczecin – Alborg,

oraz dwa rejsy odprowadzające:

Zryw [04-11.08.2019 r.] Aarhus – Szczecin

Urtica [04-11.08.2019 r.] Aarhus – Szczecin.

UWAGA! Rekrutacja na rejsy odprowadzające i doprowadzające odbywa się za pośrednictwem strony www.centrumzeglarskie.pl -> zakładka e-rekrutacja.

Zapraszamy Celina Wołosz rzecznik prasowy 517 423 577 Centrum Żeglarskie
Zdjęcia: Wiesław Seidler i CŻ

Powiązane artykuły