Strona główna » „Wielki koncert nocy letniej” przy Elewatorze Ewa

„Wielki koncert nocy letniej” przy Elewatorze Ewa

by Marcin Raubo

Telewizja Polska oraz  szczecińska  firma OLLA LA zapraszają na niezwykłe wydarzenie muzyczne pt. „Wielki koncert nocy letniej”. Już 18 lipca o godzinie 20:00 na terenie Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, przy Elewatorze EWA wystąpią dla publiczności zgromadzonej w swoich jednostkach pływających największe polskie gwiazdy. Koncert na żywo widzowie obejrzą w TVP2.

„Wielki koncert nocy letniej” jest jedynym w swym rodzaju wydarzeniem plenerowym, pozwalającym cieszyć się muzyką z najpiękniejszych polskich filmów i seriali, zagraną na wolnym powietrzu przez orkiestrę symfoniczną. W wyjątkowej scenerii na szczecińskiej scenie wystąpią: Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Natalia Szroeder, Monika Borzym, Alicja Szemplińska oraz Kuba Badach, Igor Herbut, Andrzej „Piasek” Piaseczny, Andrzej Lampert, Andrzej Krzywy, Artur Gadowski i Kamil Bijoś. Koncert poprowadzi Tomasz Kammel, a wyreżyseruje go Bolesław Pawica – reżyser m.in. niezapomnianego „Koncertu dla Niepodległej” na PGE Stadionie Narodowym. Artystom towarzyszyć  będzie Tomasz Szymuś Orkiestra.

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście użyczył nabrzeża Telewizji Polskiej uświetniając tym samym 70. rocznicę swojego powstania.

– Oprócz portowego charakteru miasta, mamy okazję zaprezentować publiczności i widzom przed telewizorami szczecińską naturę i przepiękną panoramę Wałów Chrobrego. W okolicy mamy wielu pasjonatów sportów wodnych i wspaniałą historię miasta związanego z wodą.  Cieszymy się, że mamy okazję organizować to niezwykle wydarzenie właśnie w Szczecinie – mówią pomysłodawcy i współproducenci koncertu Aleksandra Kopińska-Szykuć i Jacek Janaszkiewicz.

Organizatorzy zwracają się też z serdeczną prośbą o udekorowanie swoich jednostek świecącymi elementami. To wyjątkowy czas, spędźmy go razem w najlepszy możliwy sposób! Ahoj!

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów wydarzenia: Aleksandra Kopińska-Szykuć 790-410-130.

Powiązane artykuły

Leave a Comment