Strona główna » Relacja z regat UKS ALBATROS w Wolinie w ramach Międzyklubowej Ligii Opty

Relacja z regat UKS ALBATROS w Wolinie w ramach Międzyklubowej Ligii Opty

by ZOZŻ

W ubiegłą słoneczną sobotę (12.09) odbyły się ostatnie już z regat Międzyklubowej Ligii Opty. Walka młodych żeglarzy jak zawsze była zacięta i bardzo widowiskowa. Pogoda dopisała zarówno zawodnikom jak i towarzyszącym kibicom. Nad wszystkim czuwała niezawodna komisja sędziowska wraz z Sędzią Głównym Piotrem Frączkiem.
Wszyscy zawodnicy, w trakcie wszystkich spotkań, wykazali się niesamowitym duchem walki, niestety miejsce na podium jest ograniczone ? W ogólnej klasyfikacji niekwestionowanym zwycięzcą Międzyklubowej Ligii Opty 2020 okazał się Marwin Stolarczuk z UKS Albatros, II miejsce zajął Marcin Czech z UKS Keja Świnoujście, III miejsce na podium przypadło Filipowi Stolarczukowi UKS Albatros. Najlepszą z dziewcząt okazała się dzielna Sonia Niemczura UKS Keja Świnoujście. W spotkaniach brało udział 17 jachtów klasy OPTYMIST.
Serdecznie dziękujemy współorganizatorom, czyli zaprzyjaźnionemu klubowi UKS Keja Świnoujście, wszystkim zaangażowanym w pomoc rodzicom oraz zawodnikom i ich dzielnym kibicom. Podziękowania składamy również na ręce firmy
Usługi Morskie JK Frączek, która wspierała całą Międzyklubową Ligę Opty oraz naszego Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie, z którym to na co dzień współpracujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku wspólnymi siłami znowu stworzymy coś tak pięknego. Za czuwanie nad bezpieczeństwem imprezy dziękujemy Drużynie WOPR Wolin.

Do zobaczenia za rok! AHOJ!

Powiązane artykuły

Leave a Comment