Strona główna » Relacja z IX edycji Dobrych Regat o puchar P S Metalworkingw klasie Optimist

Relacja z IX edycji Dobrych Regat o puchar P S Metalworkingw klasie Optimist

by ZOZŻ

Właśnie zakończyliśmy IX Dobre Regaty o puchar P S Metalworking… ale oprócz tytularnego sponsora i samego Prezesa Krzysztofa Ozygały na regatach znalazło się wielu znamienitych Gości, takich jak Arkadiusz Jasiński – OMEGAir Cargo, Piotr Wódz – HOM Przystań Jachtowa, Konrad Wasielewski – złoty olimpijczyk w wioślarstwie, Agnieszka Konys oraz Patryk i Marcin z załogi Patryk Zbroja Yacht Racing Team.

A w czasie regat zorganizowaliśmy: wyścig Oldboy, który wygrał Bartłomiej Olszewski. Dalej w sobotę rozegraliśmy 4 wyścigi przy pięknej pogodzie – słońce i wiatr w porywach do 4 w skali Beauforta, a także temperatura powyżej 20 stopni Celsjusza… iście żeglarska pogoda! Po wyścigach spotkanie z Konradem Wasielewskim, aktywności sportowe i dużo pysznego jedzenia! W niedzielę Sędzinie Głównej Barbarze Grabarz udało się rozegrać kolejne 2 wyścigi, które wypełniły w całości regaty – obiecaliśmy i słowa dotrzymaliśmy!

Zakończenie, jak zazwyczaj to wspaniałe chwile, które tylko utwierdzały w przekonaniu, że warto było spróbować, dać z siebie jak najwięcej, żeby teraz cieszyć się z nagród od firmy Slam, które otrzymali wszyscy zawodnicy oraz drobne pamiątki od Ubee Sailor i Pracownia Rękodzieła Anna Ozygała. Już zupełnie na koniec rozlosowane zostały 2 nagrody główne od firmy Slam:

– torbo-walizka żeglarska 90 l

– bon na 800 PLN

Dziękujemy za przybycie Wszystkim i do zobaczenia za rok, na jubileuszowych, X Dobrych Regatach! AHOJ

Fot. Bartosz Kwiatkowski foto oraz Zbigniew Zbroja

 

Powiązane artykuły

Leave a Comment