Strona główna » Rusza nabór na drugi sezon Regatowej Reprezentacji Szczecina

Rusza nabór na drugi sezon Regatowej Reprezentacji Szczecina

by ZOZŻ

„Optimiści i laserowcy”, przed Wami szansa na dołączenie do kadry Regatowej Reprezentacji Szczecina. Właśnie rozpoczął się nabór wniosków na sezon 2021.

To doskonała wiadomość dla młodych wilków morskich. Regatowa Reprezentacja Szczecina będzie szkolić żeglarzy także w przyszłym sezonie. 5 października rozpoczyna się przyjmowanie wniosków chętnych do dołączenia do grona najlepszych. Wnioski należy składać do 19 października br. Przyszłoroczne szkolenie w ramach Regatowej Reprezentacji Szczecina zaplanowano w następujących klasach:

  • Optimist dla zawodników, którzy w sezonie 2021 będą w grupie A, określonej regulaminem
  • Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist.
  • Laser 4,7
  • Laser Radial, Standard.

Do programu mogą przystąpić zawodnicy szczecińskich klubów żeglarskich. O przyjęciu do RRS-u zdecydują osiągniecia młodych żeglarzy w poprzednich sezonach, sukcesy oraz opinie trenerów. Wypełniony wniosek składa trener klubowy w terminie 14 dni od dnia rozpoczęcia naboru tj. do dnia 19 października 2020, w sekretariacie Centrum Żeglarskiego.

Wniosek można pobrać na stronie: https://www.centrumzeglarskie.pl/rrs/dokumenty.

Po zakończeniu przyjmowania wniosków komisja rozpatrzy kandydatury, a następnie Centrum Żeglarskie poinformuje trenera klubowego Zawodnika o decyzji powołania lub odrzucenia wniosku w terminie 10 dni od ostatniego dnia składania wniosków to jest do dnia 29 października 2020.

Więcej informacji w zakładce RRS na naszej stronie www.centrumzeglarskie.pl

Powiązane artykuły

Leave a Comment