Strona główna » Zakotwicz w Szczecinie SBO 2021 nr 26 głosujemy do 21 grudnia 2020!

Zakotwicz w Szczecinie SBO 2021 nr 26 głosujemy do 21 grudnia 2020!

by ZOZŻ

Do 21 grudnia br., do godz. 9.00 – można głosować na projekty zgłoszone do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2021. Przypominamy, że żeglarze ZOZŻ zgłosili projekt “Zakotwicz w Szczecinie”, czyli instalacja kilkudziesięciu kotwic wydobytych z toru Szczecin-Świnoujście, wraz z tablicami edukacyjnymi, we wszystkich dzielnicach miasta. Nasz projekt ma numer 26 na liście projektów ogólnomiejskich (więcej o projekcie na naszej stronie szczecinskiekotwice.pl).

Zapraszamy żeglarzy i sympatyków żeglarstwa i kotwic do głosowania na nasz wspólny projekt. Każdy głos się liczy

Poniżej – zasady głosowania na SBO 2021:

*****

SBO 2021: Wybieraj, głosuj!

Od poniedziałku 7 grudnia 2020 trwa głosowanie na tegoroczne projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Tylko do piątku 11 bm. zagłosowało ponad 10 tysięcy osób, pozostali mieszkańcy na oddanie swoich głosów mają czas do poniedziałku 21 grudnia 2020 do godziny 9.00.

Przypominamy. W tym roku mieszkańcy mogą wybierać spośród 113 pomysłów, które znalazły się na liście do głosowania (z tego 27 to projekty ogólnomiejskie, a 86 lokalne).

Głosować mogą wszyscy mieszkańcy naszego miasta, bez względu na wiek i miejsce zameldowania. Również w tym roku osoby niezameldowane, ale mieszkające w naszym mieście będą mogły oddać swój głos zarówno przez internet jak i tradycyjnie w formie papierowej.

Jak głosujemy?                          

Głosowanie odbywa się na stronie www.sbo.szczecin.eu lub poprzez wypełnienie formularza papierowego dostępnego w Urzędzie Miasta lub filii urzędu. Wypełnioną kartę do głosowania  można złożyć  w Urzędzie Miasta Szczecin – pl. Armii Krajowej 1, i w filii urzędu na Prawobrzeżu – ul. Rydla 39/40, lub wysłać do urzędu Pocztą.

UWAGA! Każdy głosujący ma do wykorzystania 5 głosów:

  •  2 głosy na projekty ogólnomiejskie,
  •  3 głosy na projekty lokalne.

Pamiętaj! Na jeden projekt (zarówno ogólnomiejski, jak i lokalny) można oddać maksymalnie dwa głosy. Żeby głosowanie było ważne musisz oddać co najmniej 1 głos. Głosowanie na projekty nie jest poddane rejonizacji – można głosować na wybrane projekty z dowolnej lokalizacji.

Zagłosować można tylko jeden raz! w przypadku dwukrotnego zagłosowania: oddania głosów  na te same projekty za pośrednictwem papierowej karty oraz drogą elektroniczną, głos oddany za pośrednictwem papierowej karty zostanie wycofany.

Realizowane będą projekty, które w danym obszarze: ogólnomiejskim i lokalnym uzyskają największą liczbę głosów – do wyczerpania puli środków w danym obszarze.

Materiały prasowe UM Szczecin

Powiązane artykuły

Leave a Comment