Home Aktualności Ostatnia szansa na dołączenie do grona oficerów łącznikowych!

Ostatnia szansa na dołączenie do grona oficerów łącznikowych!

Autor: ZOZŻ

Tylko trzy dni pozostały do zakończenia naboru na oficerów łącznikowych przy organizacji finału regat the Tall Ships Races.

Poszukujemy osób, które mają ukończone 20 lat, lubią wyzwania i znają języki obce w stopniu komunikatywnym. Oficer łącznikowy, to jedna z najważniejszych osób tworzących zespół organizacyjny finału regat na lądzie. To pierwsza osoba, którą spotyka załoga po zacumowaniu i która sprawuje opiekę nad naszymi gośćmi przez czas ich pobytu w Szczecinie. Wolontariusze, towarzysząc załodze, nadzorują m.in. logistyczną obsługę pobytu, na bieżąco dostarczają informacje dotyczące programu wydarzenia, koordynują terminy zleconych przez kapitana dostaw oraz umiejętnie i szybko reagują na sytuacje, których nikt wcześniej nie przewidział. Wszystko po to, by żeglarze czuli się w naszym mieście dobrze, miło nas wspominali i chcieli do nas wracać.

Oficerem łącznikowym mogą zostać osoby, które mają ukończone 20 lat, lubią pomagać, znają języki obce, są otwarci na nowe wyzwania, lubią pracę w zespole, są odpowiedzialne i kreatywne. Każdy kto widziałby się w takiej roli może wysłać formularz zgłoszeniowy do Centrum Żeglarskiego, które odpowiada za przygotowanie do tej roli.

Z kolei do 7 kwietnia czekamy na zgłoszenia osób chętnych do udziału w samych regatach. Poszukujemy 132 członków Reprezentacji Szczecina w regatach the Tall Ships Races 2021. W regatach w barwach Szczecina wystartują: żaglowiec Pogoria oraz jacht Dar Szczecina. Reprezentacja rozpocznie regaty w Kłajpedzie, następnie odwiedzi Turku, Tallinn, Mariehamn i zakończy w Szczecinie. Żeglarze zanim zmierzą się z żywiołem przejdą szereg szkoleń i warsztatów. Będą ćwiczyć pracę w zespole, poznają zasady panujące na pokładzie. Załoga zapozna się ze sprzętem asekuracyjnym i zasadami pierwszej pomocy. Nie zabraknie zadań artystycznych, które pomogą w barwny sposób promować Szczecin i zachęcać do odwiedzenia naszego miasta.

Kogo szukamy? Osób z Polski, najlepiej ze Szczecina, potrafiących pływać wpław, otwartych na świat, niebojących się nowych przygód, kreatywnych, potrafiących pracować w zespole, znających języki obce, kreatywnych i mających ukończone 15 lat. Każdy, kto pozytywnie przejdzie proces rekrutacji trafi pod skrzydła szkoleniowców, którzy odpowiednio przygotują i wyszkolą przyszłych adeptów.

Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdziemy na stronie www.tallships.szczecin.eu oraz www.centrumzeglarskie.pl.

Powiązane artykuły

0 Comments

No Comment.