Strona główna » Konkurs Pantaenius Yacht Photo rozpoczęty!

Konkurs Pantaenius Yacht Photo rozpoczęty!

by ZOZŻ

Coraz bardziej bałtycki konkurs Pantaenius Yacht Photo rozpoczęty.

Można już zgłaszać swoje zdjęcia do 11 edycji konkursu Pantaenius Yacht Photo. Każda własna fotografia zrobiona w 2021 roku i tematycznie nawiązująca do jachtu, żaglówki, motorówki a nawet skutera wodnego może wziąć udział w konkursie. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 stycznia przez formularz kontaktowy na stronie www.pantaenius-foto.pl.

Konkurs zmienił nazwę na międzynarodową, gdyż w tym roku, oprócz rodzimych amatorów żeglarstwa i fotografii, zapraszamy do udziału także naszych bałtyckich sąsiadów. Niecierpliwie czekamy na zgłoszenia z Litwy, Łotwy i Estonii!

W pierwszej połowie lutego na stronie konkursu odbędzie się głosowanie na ulubione zdjęcie publiczności, którego autor zostanie nagrodzony plecakiem Marin od Code Zero, póki co dostępnym jedynie w sklepie stacjonarnym w Sopocie.

W kolejnym etapie fotograficzno-żeglarskie jury wybierze 30 finałowych zdjęć i nagrodzi najlepsze spośród nich. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 17 marca 2021 w formie transmisji na Facebooku.

Nagrodą główną tradycyjnie jest świetny żeglarski zegarek Garmin Quatix 6 ufundowany przez Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów. Na laureata lub laureatkę drugiego miejsca będzie czekać techniczna kurtka żeglarska Crew Jacket ufundowana przez markę Helly Hansen, oczywiście w rozmiarze wskazanym przez laureata. Nagrodą za trzecie miejsce będzie duża torba żeglarska Pampero również ufundowana przez Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów.

Nasz sponsor Helly Hansen i tym razem rzuca wyjątkowe fotograficzne wyzwanie uczestnikom konkursu fundując nagrodę w autorskiej kategorii „TO JEST NAS CZAS”. Mamy nadzieję, że zwycięzca będzie mistrzem w chwytaniu w obiektyw żeglarskiej pasji wypełniającej każdą wolną chwilę.

Na uczestników czekają także inne nagrody specjalne. I tak w kategorii motorowodnej autor najlepszego zdjęcia będzie miał okazję wykorzystać voucher na kurs w Akademii Jachtingu, w kategorii morskiej otrzyma kamizelkę pneumatyczną od Pomorskiego Związku Żeglarskiego, a w kategorii regatowej – lornetkę od organizatorów regat LOTOS Nord Cup Gdańsk.

Szczegółowe informacje o konkursie i regulamin można znaleźć na naszej stronie

https://www.pantaenius-foto.pl/

Zapraszamy!

 

Zgłaszajcie zdjęcia na stronie, obserwujcie nas i komentujcie na naszym Facebooku https://www.facebook.com/pantaeniusyachtphoto


fot. Krzystof Cierpisz „Pada jeszcze”
I MIEJSCE, PANTAENIUS JACHT FOTO 2020

Powiązane artykuły

Leave a Comment