Strona główna » XVI Regaty – Memoriał Kpt.Jacka Pawluka

XVI Regaty – Memoriał Kpt.Jacka Pawluka

by Piotr Stelmarczyk
Szanowni,
Zapraszamy na XVI Memoriał-Regaty Kpt.Jacka Pawluka!
W załączeniu przesyłamy komplet informacji.
Od dziś zapisy ruszyły na memoriałowej stronie internetowej:  www.memorialjacka.pl   Najłatwiej zapisać się przez formularz w nowej zakładce „Regaty 2022”. Tradycyjnie będziemy gościć nad jeziorem Kisajno, w Stanicy Wodnej Stranda na Mazurach w dniach 03-05.06.2022

W przypadku braku własnej załogi — prosimy o informację, postaramy się kogoś polecić. Zapraszamy również osoby towarzyszące, w tym niepływające. W tym roku właściciel jachtów zarezerwował dla nas tylko 13 jednostek, pracujemy, żeby zdobyć kolejnych 5, stąd zgłoszenia będziemy ręcznie potwierdzać na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Można także dopłynąć na swojej jednostce, jednak musi być to Twister780.
Regaty — Memoriał chcemy zorganizować jak zawsze w sposób szczególny (wszelkie sugestie mile widziane). Ponownie Stranda oferuje zakup śniadań w formie bufetu. W przypadku chęci rezerwacji noclegu — w Strandzie dostępne są jeszcze domki (rezerwacja przez nas tel.601099941, na tej samej zasadzie kto pierwszy). W okolicy są też 2 hotele, wszystkie szczegóły w zawiadomieniu.

Pozdrawiamy i do usłyszenia niebawem!

Komitet Organizacyjny

Powiązane artykuły

Leave a Comment