Strona główna » 18. Edycja Konkursu BŁĘKITNY SPINAKER Ogłoszona przez Polski Związek Żeglarski!

18. Edycja Konkursu BŁĘKITNY SPINAKER Ogłoszona przez Polski Związek Żeglarski!

by ZOZŻ

Mamy świetne wieści dla entuzjastów żeglarstwa! Polski Związek Żeglarski ogłosił już 18. edycję prestiżowego Konkursu o Nagrodę BŁĘKITNY SPINAKER.

Ten wyjątkowy konkurs docenia i honoruje te osoby, organizacje oraz firmy, które przez promocję żeglarstwa turystycznego i rekreacyjnego, kultywowanie wartości i tradycji żeglarskich, tworzą pozytywny wizerunek turystyki żeglarskiej. Szczególne uznanie zdobywają ci, którzy wspierają lokalne środowiska żeglarskie i propagują żeglarstwo wśród najmłodszych.

Kategorie Nagród:

  • Śródlądowa Impreza Roku
  • Śródlądowe Regaty Roku
  • Śródlądowy Rejs Roku

Werdykt w każdej kategorii zapadnie na podstawie decyzji specjalnej komisji konkursowej, a mianowicie Komisji ds. Żeglarstwa Amatorskiego PZŻ.

Chcesz wziąć udział? Pamiętaj, że kandydatury mogą zgłaszać okręgowe związki żeglarskie oraz inni członkowie Polskiego Związku Żeglarskiego działający na terenie RP. W konkursie uwzględniane są imprezy na jachtach żaglowych oraz, w przypadku kategorii Śródlądowy Rejs Roku, jednostki pływające typu houseboat.

Nominacje, wyróżnienia oraz laureaci konkursu zostaną zaprezentowani na oficjalnej stronie PZŻ (www.pya.org.pl) oraz w mediach społecznościowych organizacji.

Ważne! Formularze zgłoszeniowe wraz z wymaganą dokumentacją muszą trafić do Biura Polskiego Związku Żeglarskiego (al. ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa) do 20 października 2023 r.

Dokumenty:

formularz zgłoszeniowy Błękitny Spinaker Środlądowa Impreza Roku.pdf
formularz zgłoszeniowy Błękitny Spinaker Środlądowe Regaty Roku.pdf
formularz zgłoszeniowy Błękitny Spinaker Środlądowy Rejs Roku.pdf
regulamin Konkursu o Nagrodę PZŻ Błękitny Spinaker 2018.02.05 zm. 2022.09.28.pdf

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem oraz formularzami zgłoszeniowymi. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i podziel się nią z innymi w środowiskach żeglarskich.

Powiązane artykuły

Leave a Comment