Strona główna » Wracają na szerokie wody Nowe Żagle 2020

Wracają na szerokie wody Nowe Żagle 2020

by ZOZŻ

Całe pokolenia polskich i polonijnych żeglarzy uczyły się morza i żeglarstwa  ze „starych” „Żagli”, wydawanych w latach 1959-2020. Do ich tradycji nawiązuje z pewnością  portal nowezagle.pl, który powstał w lipcu 2020 roku.

Jego głównym zadaniem jest dostarczanie czytelnikom informacji niezbędnych do bezpiecznego uprawiania żeglarstwa oraz innych sportów wodnych. Na łamach portalu publikowane są testy i prezentacje jachtów żaglowych i motorowych, artykuły poradnikowe, wyniki regat, opisy akwenów i szlaków wodnych, relacje z rejsów morskich i śródlądowych oraz komentarze i felietony doświadczonych dziennikarzy i żeglarzy. Taki Zespół Redakcyjny tworzą właśnie: Dominik Życki (Red. Naczelny), oraz Waldemar Heflich, Wojciech Barszczowski, Mariusz Główka, Marek Zwierz, i Piotr Dalecki.

Teraz portal nowezagle.pl wydał pierwszą drukowaną propozycję. Jest to zbiór prezentacji jachtów żaglowych i motorowych z polskiego i zagranicznego rynku oraz testów przeprowadzonych przez nasz zespół redakcyjny. Do nabycia pod tym linkiem.

Polecamy lekturę…

 Gratulujemy Zespołowi Redakcyjnemu  i życzymy dalszych żeglarskich i wydawniczych sukcesów. 
Mamy nadzieję, że na łamach „Nowych Żagli” nie zabraknie tematyki zachodniopomorskiej i szczecińskiej…
Z żeglarskimi gratulacjami i pozdrowieniami
Prezes i Zarząd ZOZŻ

Powiązane artykuły

Leave a Comment