Strona główna » Żeglarska Gala 2022

Żeglarska Gala 2022

by ZOZŻ

Serdecznie zapraszamy na Galę Żeglarską, podsumowującą zmagania żeglarzy w 2022 roku.

 
Gala odbędzie się w Starej Rzeźni, 14.01.2023 roku (sobota), o godz. 11:00.
 
Podczas gali oprócz uhonorowania najlepszych żeglarzy przewidujemy wystawę obrazów malarskich o tematyce żeglarskiej, prelekcje oraz networking. Wstęp wolny, zapraszamy.
 

Opis wydarzenia

Jeśli jesteś miłośnikiem żeglarstwa lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tej fascynującej dyscyplinie, koniecznie musisz wziąć udział w nadchodzącym Święcie żeglarzy i podsumowaniu roku, organizowanym przez Zachodniopomorski Związek Żeglarski w Szczecinie. To wyjątkowe wydarzenie zostało przygotowane w nowej odsłonie i ma na celu promocję żeglarstwa poprzez współpracę z różnymi organizacjami spoza branży, takimi jak Growth czy Szczecińska Galeria Sztuki ArtGalle.

Uroczystość rozpocznie się od uhonorowania dokonań żeglarzy i klubów żeglarskich z regionu zachodniopomorskiego. Następnie będzie można zobaczyć wystawę artystyczną o tematyce żeglarstwa oraz nowy kierunek w sztuce – wystawę prac cyfrowych (NFT). W programie zaplanowano także dwa inspirujące panele tematyczne, podczas których uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o wyprawie na Islandię, rejs jachtu „Dar Szczecina”. Jak również zastanowić się wspólnie z reprezentantami władz ZOZŻ oraz przedstawicieli z Growth „Jak dzisiaj promować żeglarstwo”

Wieczorem odbędzie się bal, który po kilkuletniej przerwie powraca do harmonogramu gali jako element integracji środowisk miłośników żeglarstwa. Część wieczorna będzie biletowana i zapewni ciepłe posiłki, przekąski oraz muzykę na żywo w wykonaniu wysokiej klasy zespołu coverowego.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i poznać tajniki żeglarstwa oraz integrować się z innymi miłośnikami tej dyscypliny, koniecznie zarezerwuj swoje miejsce już dziś. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Związku Żeglarskiego w Szczecinie. Nie możesz przegapić tej okazji do poznania nowych ludzi, zdobycia ciekawych doświadczeń oraz uczestnictwa w niezapomnianym wydarzeniu!

 

Szczegółowa agenda wydarzenia:

 
  9:30
rejestracja uczestników
 
11:00
oficjalne rozpoczęcie (wręczenie nagród i wyróżnień)
 
12:30
przerwa kawowa
 
13:00
Wyprawa Marzeń – 3600 mil morskich rejs „Daru Szczecina” na Islandię – rozmowa Katarzyny Wolnik z kapitanami: Wojciechem Maleika i Wojciechem Kaczorem
 
14:30
przerwa kawowa
 
15:00
„Jak skutecznie promować żeglarstwo” – prezentacja z udziałem Marcina Raubo i Macieja Cylupy oraz członków organizacji Growth: Marcinem Milke i Mateuszem Nowakiem
 
16:00
część networkingowa
 
20:00
rozpoczęcie Balu Żeglarza
 
 
 
Serdecznie wszystkich zapraszamy (nie tylko żeglarzy)!
 
Do zobaczenia!
 

 

Organizator

Współorganizator

Sponsorzy

Powiązane artykuły

1 comment

zelma 13 stycznia 2023 - 11:55

Waiting patiently for you to come home and fuck me! https://hdo.ai/DVMQq

Reply

Leave a Comment