Strona główna » Nagrody Żeglarskie Szczecina i ZOZŻ 2019!!! Zgłoś kandydata – do 15 lutego, i wygraj nagrodę!

Nagrody Żeglarskie Szczecina i ZOZŻ 2019!!! Zgłoś kandydata – do 15 lutego, i wygraj nagrodę!

by ZOZŻ

12 nagrody 2018Przypominamy, że do15 lutego 2020 trwają poszukiwania kandydatów do IV. edycji Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina, za osiągnięcia w sezonie 2019. Oprócz jedenastu laureatów, po raz pierwszy  wyróżnione też zostaną w tym roku osoby zaangażowane w ich zgłaszanie. Podczas Gali Nagród Żeglarskich (28 marca br.)  rozlosowane zostaną trzy niespodzianki dla osób, które zaproponowały swojego faworyta. Także do połowy lutego 2020 można zgłaszać kandydatów do okręgowych nagród Szczeciński Rejs Roku 2019, i Szczeciński Żeglarz Roku 2019. Można je składać bezpośrednio do Biura ZOZZ w Szczecinie, lub nadsyłać pocztą elektroniczną, na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (więcej na stronie internetowej ZOZŻ) (Wiesław Seidler)

Zwycięzcy otrzymają m.in. voucher na dwugodzinny rejs motorówką po Odrze, do wykorzystania w sezonie letnim. Jednorazowo można na motorówce pomieścić pięć osób. Nagrody zostaną rozlosowane podczas Gali, w Starej Rzeźni, po wręczeniu Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina.

Poszukujemy zgłoszeń w kategoriach:

1) Nagroda im. kpt. Ludomira Mączki
2) Rejs Roku – Nagroda imienia Wyszaka
3) Żeglarz Roku
4) Regatowiec Roku – Nagroda imienia kapitana Kazimierza „Kuby” Jaworskiego
5) Popularyzator Żeglarstwa – Nagroda im. kpt. Kazimierza Haski
6) Nagroda Kota Umbriagi
7) Nagroda Kulturalna Żeglarskiego Szczecina
8) Wydarzenie Żeglarskie
9) Młody Żeglarz Roku
10) Trener Roku – Nagroda imienia Teodora Czarneckiego
11) Żeglarska Nagroda Specjalna

Szczegóły na temat kryteriów przyjmowania zgłoszeń w poszczególnych kategoriach – wraz z formularzem – dostępne są na stronie internetowej www.nagrodyzeglarskie.szczecin.pl. Wypełniony druk należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Liczba złożonych wniosków nie jest ograniczona, kandydatów można zgłaszać do 15 lutego br. Mogą to zrobić mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego i Pomorza Przedniego. Wyjątek stanowi nagroda im. Ludomira Mączki, do której swoje propozycje mogą przesyłać mieszkańcy całego kraju.

Z poważaniem,  Małgorzata Miszczuk  rzecznik prasowy ŻSTW

Na zdjęciach: laureaci Żeglarskich Nagród Szczecina i ZOZŻ 2018. Foto: Wiesłąw Seidler

 

Powiązane artykuły