Strona główna » Nowe wydanie „Wiatru” – Cole Brauer. Dziewczyna, która skradła show w regatach samotników Global Solo Challenge.

Nowe wydanie „Wiatru” – Cole Brauer. Dziewczyna, która skradła show w regatach samotników Global Solo Challenge.

by ZOZŻ

Cole Brauer – Kopciuszek zza oceanu, czyli dziewczyna, która skradła show w regatach samotników Global Solo Challenge. America’s Cup 2024 – gwiezdne wojny, czyli przygotowania do Pucharu Ameryki wszechczasów. Energa Nord Cup Gdańsk – zapraszamy na zlot regatowców w Górkach Zachodnich na powitanie lata. Wypadek jachtu „Maui” – ewakuacja z plaży Rozewie, czyli akcja w wyjątkowo trudnym terenie. Basen Barkowy – żeglarze czekają na nową marinę w Świnoujściu, ale prace ugrzęzły z Urzędzie Morskim. Memuak w Sztynorcie – otwarto Multimedialne Centrum Środowiska i Żeglarstwa. Szpring – nowy sklep żeglarski w Szczecinie przy ul. Przestrzennej. Marina Peenemünde na zachodnim krańcu wyspy Uznam – pierwsza przystań na zachód od Świnoujścia. Targi jachtowe – zapraszamy do Wenecji (wiosna), do Gdyni (lato) oraz do Poznania i Nadarzyna (jesień). Moto-X z Giżycka – jak powstawał i jak działa największy salon łodzi motorowych w Polsce. Mercury Avator – nowe modele elektrycznych silników zaburtowych. Merry Fisher 895 Serie 2 – łódź szyta na miarę, czyli idealny balans między jakością, osiągami i ceną (test i ocena Arka Rejsa). Parker Elite Club – pierwszy w Europie klub miłośników łodzi Parker.

Poza tym na łamach „Wiatru” sporo porad technicznych. ABC unikania uszkodzeń – trzecia część poradnika Yacht-Pool. Sygnalizator pozycji – cztery kroki do własnej radioboi awaryjnej EPIRB. Kamizelki automatyczne – podstawowe informacje, czyli krótki poradnik przed zakupem. Ogrzewanie jachtowe – jak poprawić warunki pracy i sprawność systemu Webasto. Samoster wiatrowy – jak działa i czy warto mieć go na jachcie? Hydrogeneratory Wave 3 fińskiej marki Remoran – nowe urządzenia przeznaczone na jachty cruisingowe. Operacja Meksyk, czyli jak Michał Palczyński wyleczył kadłub z zaawansowanej osmozy. Antifouling nie tylko na śruby – Paweł Ryżewski podpowiada, jak zabezpieczać osprzęt zanurzony w wodzie. Marine Mat – sposób na pokrycie łodzi piankowymi matami z USA. Płyty DynaCook w technologii „gaz pod szkłem” – teraz także w kamperach. Zapraszamy do lektury!

 

CZYTAJ W WEB KIOSKU: https://publuu.com/flip-book/287/1093758

POBIERZ: https://magazynwiatr.pl/pdf/MagazynWiatr_05_2024.pdf

 

E-WYDANIA „WIATRU”

e-Wydania w wersji PDF: na stronie wiatr.pl i na Facebooku (opcja POBIERZ).

e-Wydania w WEB KIOSKU: wiatr.pl/archiwum (opcja CZYTAJ).

e-Wydania w aplikacji WIATR: na smartfonach i tabletach w App Store i Google Play.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook: facebook.com/MagazynWiatr

TikTok: www.tiktok.com/@magazynwiatr

YouTube: youtube.com/@WIATRpl

X: twitter.com/WiatrRedakcja

Instagram: instagram.com/magazyn_wiatr

Powiązane artykuły

Leave a Comment