Strona główna » Zaproszenie na Bal Żeglarza 2024

Zaproszenie na Bal Żeglarza 2024

by ZOZŻ
Kiedy? 3 lutego 2024, 20:00 – 4:00
Gdzie? Stara Rzeźnia, ul. T.Wendy 14, Szczecin

Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski z dumą zaprasza na niezapomniany Bal Żeglarza!

Wyjątkowe świętowanie tradycji:
Bal Żeglarza to nie tylko impreza, to hołd dla bogatej żeglarskiej tradycji naszego regionu. Każdego roku, gdy morza i wiatry cichną, żeglarze i miłośnicy morskich przygód spotykają się, by wspólnie świętować zakończenie sezonu i z entuzjazmem szykować się na kolejny. To idealna okazja, aby poznać fascynujących ludzi związanych z żeglarstwem, nawiązać nowe kontakty, a nawet spotkać dawno niewidzianych przyjaciół.

Muzyczna oprawa od Big Beat Live:
Big Beat Live to grupa utalentowanych muzyków, którzy specjalizują się w energetycznych coverach rockowych oraz klasycznych hitów. Ich profesjonalna oprawa muzyczna zapewni, że nikt nie pozostanie obojętny na parkiecie. Zapomnijcie o stereotypach związanych ze szantami – ten wieczór będzie należał do rocka i ponadczasowych melodii!

Wyśmienite menu:
Cena biletu obejmuje bogate menu, w skład którego wchodzą gorące dania, zimne przekąski, desery oraz bufet kawowy. Do dyspozycji gości będą także różnorodne napoje ciepłe i zimne, zapewniając komfort i przyjemność podczas całonocnej zabawy.

Nie Przegap tego wyjątkowego wydarzenia!
Zapewnij sobie miejsce na Balu Żeglarza już dziś! To idealna okazja, by zanurzyć się w żeglarskim świecie, delektować się doskonałą muzyką i smakowitym jedzeniem, a przede wszystkim – by bawić się w znakomitym towarzystwie.
Kup Bilet Teraz!

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą doświadczyć niezapomnianej nocy w rytmie morskich przygód i żeglarskich opowieści. Dołącz do nas i stań się częścią tej wyjątkowej tradycji!

Powiązane artykuły

Leave a Comment